Wybierz język
Technikum mundurowe

"Podoba mi się w szkole, ponieważ panuje w niej świetna atmosfera, a lekcje są dobrze prowadzone przez super nauczycieli" - Ola.

Technikum mundurowe

"Jeżeli mamy problemy, to zawsze możemy liczyć na rozmowę, pomoc i zrozumienie" - Marta.

Technikum mundurowe

"Szkoła jest fajna, ponieważ są ciekawe zajęcia, super nauczyciele, fajny woźny, ciekawe wycieczki, dobrze wyposażone sale i super Pani dyrektor" - Maciek.

Technikum mundurowe

"W szkole mi się podoba, bo jest łatwy dojazd, fajna klasa, poziom nauczania dostosowany do nas i fajni nauczyciele, którzy umieją uczyć i są spoko" - Błażej.

Technikum mundurowe

"W szkole podoba mi się humor nauczycieli, zgrana ekipa i fajne wycieczki szkolne" - Dominik.

2023-10-10

Projekt BOHATERON

Projekt „BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE 2023” ma na celu dbać o to, aby nie zginęła pamięć o uczestnikach Powstania Warszawskiego.

10.10.2023 r. w naszym Technikum odbyły się zajęcia, mające na celu zapoznanie kadetów z faktami z Powstania, o których nie przeczytamy w podręcznikach historycznych.

Powstańcy nie tylko walczyli. Starali się stworzyć pozory normalności w nienormalnych czasach - zakochiwali się, zawierali związki małżeńskie, tańczyli, obchodzili imieniny.

Uczniowie obejrzeli film na ten temat. Wysłaliśmy również życzenia i podziękowania Powstańcom, dziękując za ich poświęcenie.

DZIĘKUJEMY, PAMIĘTAMY!

Partnerzy szkoły

6 SOG
Służba więzienna
Straż pożarna
mzk
wot
mpec
RAFMED
Straż Miejska
graffico
csiau
Gmina

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl