Wybierz język
Technikum mundurowe

"Szkoła jest fajna, ponieważ są ciekawe zajęcia, super nauczyciele, fajny woźny, ciekawe wycieczki, dobrze wyposażone sale i super Pani dyrektor" - Maciek.

Technikum mundurowe

"W szkole podoba mi się humor nauczycieli, zgrana ekipa i fajne wycieczki szkolne" - Dominik.

Technikum mundurowe

"W szkole mi się podoba, bo jest łatwy dojazd, fajna klasa, poziom nauczania dostosowany do nas i fajni nauczyciele, którzy umieją uczyć i są spoko" - Błażej.

Technikum mundurowe

"Podoba mi się w szkole, ponieważ panuje w niej świetna atmosfera, a lekcje są dobrze prowadzone przez super nauczycieli" - Ola.

Technikum mundurowe

"Jeżeli mamy problemy, to zawsze możemy liczyć na rozmowę, pomoc i zrozumienie" - Marta.

2019-10-18

Wycieczka na forty i ognisko u Prusaków

„Dnia 18 października 2019r. byliśmy na wycieczce do Muzeum Fortyfikacji Pancernej Twierdzy Toruń przy ul. Poznańskiej. Dowiedzieliśmy się, że Toruń, to nie tylko pierniki, ale też historia pełna fortyfikacji, wojska, walk, ataków i obrony, czego to miejsce jest pełnym obrazem. Pod opieką przewodnika ubranego w pruski mundur oglądaliśmy nie tylko eksponaty zewnętrzne, ale też eksponaty ulokowane w środku Muzeum, m.in. kopuły pancerne, czy wieżę półpancernej armaty. Później zrobiliśmy ognisko, upiekliśmy kiełbaski i mogliśmy wreszcie lepiej się poznać” - Ola.

Partnerzy szkoły

wot
mpec
graffico
Gmina
csiau
mzk

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl