Wybierz język
Technikum mundurowe

"Podoba mi się w szkole, ponieważ panuje w niej świetna atmosfera, a lekcje są dobrze prowadzone przez super nauczycieli" - Ola.

Technikum mundurowe

"Szkoła jest fajna, ponieważ są ciekawe zajęcia, super nauczyciele, fajny woźny, ciekawe wycieczki, dobrze wyposażone sale i super Pani dyrektor" - Maciek.

Technikum mundurowe

"W szkole podoba mi się humor nauczycieli, zgrana ekipa i fajne wycieczki szkolne" - Dominik.

Technikum mundurowe

"Jeżeli mamy problemy, to zawsze możemy liczyć na rozmowę, pomoc i zrozumienie" - Marta.

Technikum mundurowe

"W szkole mi się podoba, bo jest łatwy dojazd, fajna klasa, poziom nauczania dostosowany do nas i fajni nauczyciele, którzy umieją uczyć i są spoko" - Błażej.

2020-02-18

Partnerem Technikum Mundurowego w Toruniu zostało Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia!

Już oficjalnie możemy poinformować, że Technikum Mundurowe podpisało porozumienie o współpracy z toruńskim Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia.

Porozumienie ma na celu wsparcie naszej szkoły przez partnera wojskowego w zakresie przygotowywania uczniów do służby wojskowej, edukacji pro obronnej, integrowania środowiska żołnierskiego i młodzieży, kształtowania wizerunku Sił Zbrojnych i promowania służby.

To kolejny krok, by nasza klasa wojskowa była już wkrótce certyfikowaną klasą przez MON, co ma przekładać się na konkretne korzyści dla naszych absolwentów.

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl