Wybierz język
Technikum mundurowe

"W szkole mi się podoba, bo jest łatwy dojazd, fajna klasa, poziom nauczania dostosowany do nas i fajni nauczyciele, którzy umieją uczyć i są spoko" - Błażej.

Technikum mundurowe

"W szkole podoba mi się humor nauczycieli, zgrana ekipa i fajne wycieczki szkolne" - Dominik.

Technikum mundurowe

"Jeżeli mamy problemy, to zawsze możemy liczyć na rozmowę, pomoc i zrozumienie" - Marta.

Technikum mundurowe

"Podoba mi się w szkole, ponieważ panuje w niej świetna atmosfera, a lekcje są dobrze prowadzone przez super nauczycieli" - Ola.

Technikum mundurowe

"Szkoła jest fajna, ponieważ są ciekawe zajęcia, super nauczyciele, fajny woźny, ciekawe wycieczki, dobrze wyposażone sale i super Pani dyrektor" - Maciek.

2020-02-18

Partnerem Technikum Mundurowego w Toruniu zostało Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia!

Już oficjalnie możemy poinformować, że Technikum Mundurowe podpisało porozumienie o współpracy z toruńskim Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia.

Porozumienie ma na celu wsparcie naszej szkoły przez partnera wojskowego w zakresie przygotowywania uczniów do służby wojskowej, edukacji pro obronnej, integrowania środowiska żołnierskiego i młodzieży, kształtowania wizerunku Sił Zbrojnych i promowania służby.

To kolejny krok, by nasza klasa wojskowa była już wkrótce certyfikowaną klasą przez MON, co ma przekładać się na konkretne korzyści dla naszych absolwentów.

Partnerzy szkoły

csiau
Gmina
mzk
graffico
6 SOG
Straż pożarna
Straż Miejska
wot
Służba więzienna
RAFMED
mpec

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl