Wybierz język
Technikum mundurowe

"Szkoła jest fajna, ponieważ są ciekawe zajęcia, super nauczyciele, fajny woźny, ciekawe wycieczki, dobrze wyposażone sale i super Pani dyrektor" - Maciek.

Technikum mundurowe

"W szkole podoba mi się humor nauczycieli, zgrana ekipa i fajne wycieczki szkolne" - Dominik.

Technikum mundurowe

"Jeżeli mamy problemy, to zawsze możemy liczyć na rozmowę, pomoc i zrozumienie" - Marta.

Technikum mundurowe

"Podoba mi się w szkole, ponieważ panuje w niej świetna atmosfera, a lekcje są dobrze prowadzone przez super nauczycieli" - Ola.

Technikum mundurowe

"W szkole mi się podoba, bo jest łatwy dojazd, fajna klasa, poziom nauczania dostosowany do nas i fajni nauczyciele, którzy umieją uczyć i są spoko" - Błażej.

2020-08-26

Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych

Lista przyjętych do klas pierwszych TMT:

Klasa 1a    I TML a

  1. Berezhanska Anastasiia
  2. Bonkiewicz Michał
  3. Dąbrowski Arkadiusz  
  4. Gawroński Kacper
  5. Grzywacz Agata
  6. Hołtyn Martyna
  7. Jankowski Ksawier
  8. Janowski Dominik
  9. Kratiuk Paweł  
  10. Malinowska Oliwia Marta
  11. Piasecki Damian Jakub
  12. Przybylska Weronika Natalia
  13. Siarkowski Hubert
  14. Siedlecki Wiktor
  15. Solan Oliwier Natan  
  16. Szczawiński Adrian
  17. Szymczak Wiktor Nikodem
  18. Tejza Martyna
  19. Wegner Paulina Wiktoria
  20. Wiśniewska Julia
  21. Wojciechowski Jan
  22. Zakrzewska Weronika  
  23. Zavalen Oleksandr

pogrubienie - kształcenie w zawodzie technik mechanik.

Klasa 1b     I TML b

  1. Bodurov Laura
  2. Bukowska Alicja
  3. Chłopecki Kamil
  4. Janowska Julita 
  5. Jułkowski Mikołaj Jakub  
  6. Kosowski Marcel Stanisław  
  7. Kowalska Natalia Oliwia
  8. Leszczyński Adam Karol
  9. Lewandowski Bartosz
  10. Lewandowski Jakub Jan
  11. Mikołajczyk Jakub Xavier
  12. Mikołajczyk Martyna Wiktoria
  13. Pokojska Olga Ada
  14. Prokopczuk Patrycja Monika
  15. Scheffler Martyna
  16. Siekierski Artur Jan
  17. Skopińska Aleksandra Roksana
  18. Słomiany Martyna
  19. Śliwka Kacper
  20. Tyburski Mikołaj
  21. Wesołowska Wiktoria  
  22. Wojciechowska Wiktoria Faustyna
  23. Ziółkowska Maja

Klasa 1c    I TML c

  1. Cybulska Wiktoria
  2. Ernest Jakub
  3. Falkiewicz Szymon
  4. Gortowski Oskar
  5. Klein Inga
  6. Kopczyński Kacper Marcin
  7. Lewandowski Szymon Konrad
  8. Lisewski Jakub Kamil
  9. Łagodziński Miłosz
  10. Majchrzak Kinga
  11. Mytlewski Maksymilian Andrzej
  12. Pawłowski Krzysztof
  13. Pieprzowska Vicky Victoria
  14. Rudnicki Bartosz Michał
  15. Siałkowska Sandra
  16. Sławinowska Klaudia
  17. Stopyra Agnieszka Patrycja
  18. Suchomska Wiktoria
  19. Śmigielska Katarzyna Anna
  20. Średzińska Wiktoria Elżbieta
  21. Wojnowska Weronika Zofia
  22. Zieliński Ksawier  

 

 

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl